فروش سازمانی
نوین چرم

فروش سازمانی

نوین چرم در خصوص تامین نیازهای سازمان ها و شرکت ها، به لحاظ سهولت، سرعت و رضایتمندی کارکنان سازمان خریدار، روش های عمده ذیل را به منظور تامین نیاز سازمان ها پیشنهاد می نماید و آمادگی دریافت پیشنهادات سازمان های متقاضی عقد قرارداد را نیز دارد:

 

روش های عمده

1-    ارائه حواله خرید نوین چرم

•    حواله های خرید نوین چرم به صورت کاغذی با مبالغی مطابق با نیاز و درخواست مشتری قابل ارائه می باشد. که از آن ها می توان در کلیه فروشگاه های نوین چرم و برای همه محصولات فروشگاه به منظور خرید استفاده نمود.

•    حواله های خرید می تواند به صورت بانام یا بی نام و همچنین با تاریخ اعتبار توافقی با مشتری باشد.

2-    امکان سفارش کالا براساس نیاز سازمان ها

در این روش سفارش دهنده، کالای موردنظر خود را (انواع هدایا، سفارشات خاص مدیران، پرسنل، مشتریان خاص) بر اساس نیازهای خود انتخاب و ارائه می نمایند و نوین چرم نسبت به تهیه آن با استفاده از چرم طبیعی و مرغوب اقدام می نماید.

3-    امکان برگزاری نمایشگاه های موقت در محل سازمان ها

نوین چرم با هدف ارائه خدمات بهینه و سهل الوصول به سازمان ها، آماده برگزاری نمایشگاه هایی از انواع محصولات خود در محل سازمان جهت دسترسی سریع و آسان به سازمان ها می باشد.

4-    همکاری با تامین کنندگان پوشاک

نوین چرم در راستای اهداف بلند مدت، آمادگی خود را جهت همکاری در زمینه کیف، کفش و کمربند با سایر فروشگاه های زنجیره ای برند فعال در زمینه پوشاک اعلام می دارد.

5-    پذیرش سفارشات سمینارها

از دیگر شرایط نوین چرم، آمادگی جهت تامین هدایا، ست ها و کیف هایی، جهت برگزاری سمینارها و همایش های مدیریتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد.

6-    همکاری با شرکت های تبلیغاتی

نوین چرم در راستای توسعه بازار و توزیع محصولات خود در سطح کشور اقدام به جذب شرکت های تبلیغاتی که در زمینه چرم نیز فعالیت دارند، نموده است. در این راستا هدف نوین چرم خدمت رسانی به سازمان های مستقر در سایر استان ها می باشد.

 فروش سازمانی نوین چرم

کاتالوگ فروش سازمانی

مزایای جانبی خریدهای سازمانی

        حک لوگوی سازمان در صورت درخواست به صورت رایگان بر محصولات سفارشی
        امکان ارسال سفارشات سازمان ها به اقصی نقاط کشور
        ارائه کارت های ضمانت به تمامی محصولات خریداری شده
        ارائه محصولات با بسته بندی های خاص جهت هدایا

 

فروشگاه های نوین چرم در سراسر ایران

 

لیست فروشگاه ها